Shpikje dhe zbulime

Language: Albanian
Published: 2008
Classification: P:k

Available as:

Selected mediatype: Book (2008)

Work information

 • Extended title: Shpikje dhe zbulime, Giulia Bartalozzi ; shqipëroi: Roland Kajca ; [ilustrimet sipas origjinalit: Vinicio Salvini]
 • Original title: Invenzioni e scoperte
 • Extent:
  57 s. ill.
 • Languages:
  Albanian
 • Publisher information:
  Pegi (2008 , Tiranë)
 • ISBN:
  9789994340972 9994340972
 • Classification:
 • Subjects: