Kokëboshi dhe shokët e tij

Language: Albanian
Published: 2015
Classification: Hrfema

Available as:

Selected mediatype: Book (2015)

Work information

 • Extended title: Kokëboshi dhe shokët e tij, Nikollaj Nosov ; përktheu nga orgjinali rusisht: Tianda Kaçi Çuçka
 • Original title: Priključenija Neznajki i ego druzej
 • Extent:
  231 s. : ill.
 • Languages:
  Albanian
 • Original language: Russian
 • Publisher information:
  Toena (2015 , Tiranë)
 • ISBN:
  9789928427175 9928427178
 • Classification:
 • Subjects:
 • Notes:
  Tidigare utgiven med titeln: Aventurat e Dinpakut dhe miqve të tij.